Четверг, 16.05.2024, 22:43
Главная | Регистрация | Вход
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Архив - только для чтения
Форум » №4 » Архів » Казуси та приколи з іспитів... та нетільки (Найбільше гівно, яке колись з тобою траплялося...:))
Казуси та приколи з іспитів... та нетільки
БлондинКоДата: Суббота, 14.03.2009, 16:42 | Сообщение # 1
Группа: Модераторы
Сообщений: 34
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
Я от сьогодні встала у 5.30!!! У половину шостого і поїхала на ТПТ....Ми були на лисій горі,яка не лиса насправді, де сатаністи копають могилки...куди матрасніки кидають сміття...Спочатку нас було четверо (Свєта, Стасісяй і ми з Діною)...вижили всі крім Стасіка...Вєчная память...
А ще погода була афігєнна! Така...шо ми всі офігєлі...прогниле за зиму листячко розмокло під мокрим снігом, і по тій горі можна було на попі їздити:)
Я провисіла фігзнаскількичасу на відстані трьох метрів від землі, спостерігаючи краєвиди Києва, і паралельно намагаючись розстібнути той аццький жумар...і ще...ніколи не одягайте систему під ребра...то виходить крутіше ніж у катівні...
ЛЮБІТЬ ТПТ! Це найкраще шо ви маєте!:)


Может я и дура....а может, и нет:)
 
LesechkaДата: Понедельник, 16.03.2009, 20:33 | Сообщение # 2
Группа: Администраторы
Сообщений: 1015
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
Отже, доповнення до історії з Оленкою
Висить вона на дереві на жумарі, висить 5 хвилин, висить десять, 15, пів години... Свєта її і питає: "Ну, що як там тобі виситься, комфортно?"
А Блонд їй "Та, нічого, шкода от тільки що пальців ніг вже не відчуваю...."
Після цього Свєта вирішила підкинути їй ще одну мотузку...
 
LesechkaДата: Понедельник, 16.03.2009, 21:09 | Сообщение # 3
Группа: Администраторы
Сообщений: 1015
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
А тепер байки з іспитів:
Від мене: чомусь всі говорили, що колір лілії на всесвітній скаутській емблемі не білий, а фіолетовий, бордовий, рожеий, ліловий, пурпурний, червоний, бузковий, атласний (корочше, стільки відтінків я ще ніколи не чула)....
Потім хрест, зображений у нас на прапорі та нашивках Георгієвський, а не Андрієвський.
Баден Пауела всі чомусь (мабуть зговорились) регулярно відправляли воювати в Америку (ох ці янки, видно насолили вони нам).
На питання про те, що ж позначає слово цесаревич, так ніхто і не відповів...
А найбільш мене порадувала дівчинка з Могильов-Подольска - на моє питання про ітсорію скаутінга в Україні вона видала "Скаутінг в Україні був заснований в 2005 році Прокопович Лесею", чим викликала у мене веселий регіт.... (вона просто ніколи вживу видно не бачила цю легендарну людину....)

Перл від отця Івана Діденко: "Поясни значення молитви Достойно есть" - "Достойно есть... ой ну нет..."

Але найбільше байок було у Блондінки, отже чекаємо від неї детального опису... wink

 
БлондинКоДата: Среда, 18.03.2009, 00:55 | Сообщение # 4
Группа: Модераторы
Сообщений: 34
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
Леся, ану верни название моей теме!

Может я и дура....а может, и нет:)
 
LesechkaДата: Четверг, 19.03.2009, 11:40 | Сообщение # 5
Группа: Администраторы
Сообщений: 1015
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
Блонд, ми чекаємо від тебе опису твого іспиту!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
LesechkaДата: Пятница, 10.04.2009, 10:42 | Сообщение # 6
Группа: Администраторы
Сообщений: 1015
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
Ладно-ладно, сама розкажу....
Отже, питає Блонд у одного хлопчика (не будемо називати його): назови основні гори України і скільки їх взагалі
Хлопчик: 5
Блонд: eek
Хлопчик: Крим, Карпати, Лиса гора і ще 2... - забув
 
Форум » №4 » Архів » Казуси та приколи з іспитів... та нетільки (Найбільше гівно, яке колись з тобою траплялося...:))
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

Православні скаути України © 2007-2024