Суббота, 18.05.2024, 07:03
Главная | Регистрация | Вход
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Все обо всём! » Pro100 форум » В чому полягає наша з вами "православність"...
В чому полягає наша з вами "православність"...
LesechkaДата: Суббота, 20.02.2010, 11:40 | Сообщение # 1
Группа: Администраторы
Сообщений: 1015
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
Думала про це вчора я, коли на вечірню службу з 20 командирів прийшло аж 4... Знаю-знаю, всі вчилися, працювали і т.д.... Тільки щось мені підказує, що це все відмазки.
От коли ви востаннє причащалися???? А коли сповідалися??? Про який православний скаутинг можна говорити, коли ми з вами просто до формальної назви православного християнина не дотягуємо...
А сьогодні було дуже цікаве свято, як-раз для нас smile
Сьогодні згадується, як колись в Візантії, вже після введення християнства як офіційної релігії Константином, прийшов до влади імператор Юліан Відступник, який дуже хотів відновити язичництво. Почати знову гоніння було невигідно, і він вирішив хитрістю розхитати ряди християн... За його наказом вночі всі продукти в місті були окроплені кров'ю ідоложертвенних тварин. На наступний день він видно планував про це оголосити, підкресливши, що саме таким чином християни від Христа відмовились, і тоді б серед християн настала б смута та розкол. Та вночі місцевому єпископу приснився сон, де мученик Феодор Тірон попередив його і розповів, що можна їсти пшеницю, про яку імператор забув.
І тут я б хотіла зупинитись саме на особі мученика Феодора. Тірон в перекладі з грецької - "новобранець", в ті часи в армію йшли десь років в 15-16, отже він був десь вашого (т.б. скаутського) середнього віку. І жив він десь за пів сторіччя до описаних вище подій. З сім'ї він був шляхетної та поважної, тому коли дізналися про його віру, яку він (треба сказати) проповідував дуже активно, то всіляко це намагалися обережно вирулити. Декілька разів йому пропонували просто перестати проповідувати, та він не зупинявся. І от настає фінальний суд, тут вже не відмажешся. Самі судді вже давно не вірять своїм поганським богам, та цього вимагає державний устрій, мученику чисто формально пропонують з'їсти одне зернятко з ідоложертвеного підношення. Типу, з'їш і віруй собі далі в Христа, це ж така формальність, батькі будуть задоволені, а ти собі будеш і далі жити. Та Феодор відмовляється. Його мучають і вбивають.
Отже, до чого це я, Феодор Тірон був вашим однолітком, був молодим сильним хлопцем з крутої родини, мав все, мріяв про майбутнє та карьєру, мабуть так само як і наші хлопці заглядався на симпатичних дівчат, та коли пізнав Христа, він з юнацьким максималізмом залишив все та пішов за ним. Юність - це період такий, коли душа прагне подвигів, коли серце шукає правду. Феодор знайшов - Христа, і повністю віддав себе йому, 15річний пацан привів до Христа своїм прикладом більше людей, ніж це зробили деякі дорослі за все своє життя, а все тому, що вірив він не "теплохладно" (це термін апостола Павла, якщо знаєте такого)
А в чому заключається наша віра, в тому, що ми формально називаємось православними і батьки нас хрестили вдитинстві?????? Чи змогли ми б як Феодор встатити і сказати, катуйте мене, вбийте мене, я не відмовлюсь від Христа, бо Він - правда, бо Він - життя. Невже ми з вами постаріли так і не переживши юність, народ, де ваш пошук, де ваші очі, в яких світиться "хочу знайти сенс життя, хочу змінити життя на краще"???!!!!!
У Достоєвського (це письменник такий, якщо знаєте такого) є багато героїв таких молодих як ми, єдина відмінність, вони небайдужі, вони горять і змінють життя. Колись давно саме ці герої надихнули мене займатися скаутингом. Я хотіла бути схожими на них, хотіла, щоб з дітей виростала така молодь, якій небайдуже...
За компьютерами, телевізорами і контактами ми старіємо, ми не шукаємо подвигів, не шукаємо сенсу. Ми живемо, як вегетативні істоти, і в Христа ми віримо - бо так треба і десь хтось колись нам так сказав...
Шкода і боляче, що в тілах 15 - 20річних хлопців та дівчат живуть старі та байдужі душі... Ми зовні молоді та гарні, а всередині вже майже трупи...
Пробачте мене, що не давала вам гідного прикладу, що сама не була живою... І це все боляче, дуже боляче...
 
RobinZONДата: Суббота, 20.02.2010, 13:45 | Сообщение # 2
Группа: Скауты
Сообщений: 386
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
блин )) у меня не хватило терпения дочитать )) так много да еще и на украинском ))) wink wink wink wink

но смысл понял ))))) а насчет службы скажу - почему бы вам не сделать пару часов, для старших скаутов, пасторский вечер раз в месяц где батюшки, будут объяснять все про веру. чтоб было это интересно и понятливо. Тогда у лидеров появиться сам интерес ходить на службу, когда их не заставлять будут, а когда они понимать будут, для чего они это делают )))) dry happy happy happy happy

Додано (20.02.2010, 13:45)
---------------------------------------------
да сергеевна со своей церковью проводила, у нас в скаутинге, похожие - называлось "дискуссионный клуб". Просто бралась какая то тема - и все пытались рассказать со своей точки зрения )) очень классно было ))


Нет границ, есть только препятствия!!
Дорогу осилит впереди бегущий !
С утра 20 км? Как с куста !!
 
LesechkaДата: Суббота, 20.02.2010, 20:21 | Сообщение # 3
Группа: Администраторы
Сообщений: 1015
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
Тут не потрібні розмови, тут потрібна рішучість людини змінити життя на краще і впершу чергу змінити своє життя, принести в жертву свій комфорт та задоволення. Потрібне серце, що горить, а не тліє...
Нажаль, чим далі, тим все менше і менше такої молоді залишається, нас з'їдає добробут та пошлість світу, а ми з задоволенням підкидаєму їм в пащу частинки своєї душі...
Нехай це все і звучить пафосно, та все ж краще, ніж попсове марення сучасності.
 
RobinZONДата: Суббота, 20.02.2010, 22:39 | Сообщение # 4
Группа: Скауты
Сообщений: 386
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
а ты зажгла их сердца???? а ??? и вообще кто будет пламя поддерживать )) для них это все просто отбыть номер ))) сначала надо объяснить потом зажечь а потом поддерживать )))

Нет границ, есть только препятствия!!
Дорогу осилит впереди бегущий !
С утра 20 км? Как с куста !!
 
LesechkaДата: Воскресенье, 21.02.2010, 16:54 | Сообщение # 5
Группа: Администраторы
Сообщений: 1015
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
Серця не потрібно запалювати, вони або горять, або ні ((((
 
RobinZONДата: Понедельник, 22.02.2010, 08:45 | Сообщение # 6
Группа: Скауты
Сообщений: 386
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
))) получается что сердца не горит, то все .. уже не вернуть?))) мне кажется надо всегда поддерживать огонь ... для чего проводят всякие конференции в сетевом маркетинге и прочих организациях - чтоб вдохновить человека - зажечь его ...

Нет границ, есть только препятствия!!
Дорогу осилит впереди бегущий !
С утра 20 км? Как с куста !!
 
LesechkaДата: Понедельник, 22.02.2010, 13:37 | Сообщение # 7
Группа: Администраторы
Сообщений: 1015
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
Ну ти блін порівнян - мережевий маркетинг та віру в Христа...
 
RobinZONДата: Понедельник, 22.02.2010, 15:45 | Сообщение # 8
Группа: Скауты
Сообщений: 386
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
а все строиться на принцепи сетевого маркетинга ))))))) мой анализ - церковь-сеть ) государственный строй - сеть ) любое учреждение - сеть. Сеть можно назвать по другому - пирамида )))

так что давай зажигать серца ))))


Нет границ, есть только препятствия!!
Дорогу осилит впереди бегущий !
С утра 20 км? Как с куста !!
 
LesechkaДата: Вторник, 23.02.2010, 00:10 | Сообщение # 9
Группа: Администраторы
Сообщений: 1015
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
ЕЕЕ, Христос вище цього всього, це сенс, альфа і омега... Про це не треба говорити, це треба пережити і відчути, тоді життя змінюється назавжди...
Так що давай закриємо просто тему.
А тим, хто Христа не зустрів, бажаю колись його зустріти... А тим, хто від Христа відвертається, мені нема чого побажати, мені просто шкода таких людей...
 
Диночка-чкаДата: Воскресенье, 28.02.2010, 13:55 | Сообщение # 10
Группа: Лидеры
Сообщений: 107
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
Лесь, особисто мені здається, що ти занадто серйозно сприймаєш дійсність. Безперечно, коли з 20-ти командирів приходить меншість то це щось-таки означає. Окрім того, багатьом це не дуже зручно. Я дуже люблю Кирилівку і не менш за неї Петро-Павлівську церкву але як на мене, то мені ліпше піти до о.Віталія в храм Ксенії Блаженної, той що біля мене знаходиться.

пока твоя мама спасает планету я ем человека в костюме котлеты)
 
MashaДата: Понедельник, 01.03.2010, 11:31 | Сообщение # 11
Группа: Модераторы
Сообщений: 124
Статус: Отсутствует
Да, Лесь. Хорошо написала. Я с тобой согласна. Вот это самое хорошее наблюдение:
"За компьютерами, телевізорами і контактами ми старіємо, ми не шукаємо подвигів, не шукаємо сенсу"
 
LesechkaДата: Понедельник, 01.03.2010, 12:16 | Сообщение # 12
Группа: Администраторы
Сообщений: 1015
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
Ага, Діно, особливо, коли перед цим всі домовились, що будемо разом на службі в Петра-Павла...
 
Диночка-чкаДата: Четверг, 04.03.2010, 15:09 | Сообщение # 13
Группа: Лидеры
Сообщений: 107
Статус: Отсутствует
Статус ICQ
я про канон взагалі нічого не кажу, бо лежала з температурою. Я кажу загалом

пока твоя мама спасает планету я ем человека в костюме котлеты)
 
vasiaДата: Суббота, 13.03.2010, 22:15 | Сообщение # 14
Группа: Лидеры
Сообщений: 211
Статус: Отсутствует
Хм....этот вопрос я задал о.Лонгину на семинаре......вышли к итогу,что В Царство Небесное будет регистрация индивидуально каждого....Мы в силах лишь показывать своим ближним благий пример,и,может,чуточку подталкивать их вперед.

Я не здамся без бою!
 
kostyaДата: Воскресенье, 14.03.2010, 21:07 | Сообщение # 15
Группа: Лидеры
Сообщений: 8
Статус: Отсутствует
ты не можешь говорить о нашем духовном мире, в результате одной службы.

spam not dead...
 
Форум » Все обо всём! » Pro100 форум » В чому полягає наша з вами "православність"...
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск:

Православні скаути України © 2007-2024